دکتر سید صفدر حسینی

دکتر سید صفدر حسینی به عنوان یکی از گزینه های مورد نظر برای انتخاب به عنوان شهردار تهران در نظر گرفته شد. متن کامل این خبر را می توانید در لینک ذیل مطالعه نمایید.

http://khabarfarsi.com/ext/6273677

 

دکتر سید صفدر حسینی در سال ۱۳۳۳ در شهرستان ایذه متولد شد و در دبیرستان دکتر حسابی اهواز دیپلم خود را گرفت. پس از دریافت درجه لیسانس و کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز، در رشته افتصاد کشاورزی، در وزارت کشاورزی به کار پرداخت. وی در سال ۱۳۷۴ با درجه دکتری از دانشگاه ساسکاچوان کانادا در رشته اقتصاد کشاورزی فارغ التحصیل شد و کار خود را با عضویت در هیات علمی دانشگاه تهران آعاز کرد.


دکتر سید صفدرحسینی در فاصله سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۶ مشاور سازمان برنامه و بودجه و در سال ۱۳۷۶ استاندار چهار محال و بختیاری شد. وی در سال ۱۳۷۹ معاون امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و در سال ۱۳۸۰ در کابینه دوم آقای خاتمی با بالاترین رای مجلس ششم، وزیر کار و امور اجتماعی و در سال ۱۳۸۳ وزیر امور اقتصادی و دارایی شد. نامبرده هم اکنون به عنوان عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشکده اقتصاد و توسعه کشاورزی، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران فعالیت می‌کند.

 

برای آشنایی بیشتر با سوابق علمی و اجرایی ایشان می توانید به لینک ذیل مراجعه نمایید:

http://dbfm.ut.ac.ir/faculty/cv/fullcv?professorId=15065

 

 

 با آرزوی موفقیت و سلامتی ایشان

/ 0 نظر / 43 بازدید