هیچ بزرگی با دشنام فرومایه گان کوچک نخواهد شد!

افسوس میخورم!

افسوس میخورم برای کسانی که در دنیای امروز همچنان جملاتی می گویند که بویی از انسانیت در آنها وجود ندارد.

افسوس میخورم به حال صدا و سیمایی که بر خلاف تمام  شئون فرهنگی و اخلاقی، اجازه ساخت و پخش به آثاری می دهد که اهدافی پلید در پس چهره خود دارند.

افسوس میخورم به حال آنهایی که ندانسته و یا دانسته زخم بر پیکر شیر مردان بختیاری می زنند؛ اما فراموش کرده اند که بختیاری هیچگاه منفعت طلب نبوده و همیشه سلاح خود را در دفاع از ناموس و وطن خویش بدست گرفته است. آنهایی که پیشینه ی بختیاری را فراموش کرده اند و افکار پلید خود را در قالب یاوه گویی به همگان نشان می دهند می بایست کمی پیشینه ی خود را به یاد آوردند و خیانت های بی شمار خود را مشق کنند تا نقاب شرمساری بر سیمای خود زنند و برای همیشه سکوت اختیار کنند.

افسوس که اینها بی شرمان زمانند و از نجابت شیر مردان بختیاری سود جویی نموده و یاوه گویی می کنند.

این اولین بار نیست که در سایه ی بی مسئولیتی عده ای، این افراد این گونه حرمت شکنی می کنند و قطعاً آخرین مرتبه نیز نخواهد بود؛ اما دو سخن با مردم عزیر بختیاری:

اول اینکه بزرگی و کرامت هیچ انسانی با کج دهانی عده ای نا لایق خدشه دار نخواهد شد و جای شک نیست که هیچ بزرگی سیلی خود را بر صورت فرومایه گان نخواهد زد؛ پس درود همیشگی من بر شما باد.

دوم اینکه رفتارهای بی شرمانه ی چنین افرادی از طرق قانونی بی پاسخ نخواهد ماند و شاید سیاهی این برگ سیاه زندگانی این افراد فرومایه، برای همیشه هنر این سرزمین کهن را از شر وجود آنها رها نماید.

درود بر نجابت تمامی انسان ها و درود بر نجابت تمامی اقوام ایرانی

/ 1 نظر / 22 بازدید
آنزان نيوز

بادرود خدمت همتبار گرامي جناب چراغي وسپاس از نوشتارتان پيرامون توهين به قوم بزرگ وپاك بختياري. همتبار گرامي ياد فرهيختگاني همچون شما روشنم ميدارد. پايدار باشي