آیا نباید خواهان حداقل ها باشیم؟

امروز صحبت از کردن از مسائل مختلف در شهرستان ایذه برای من درد است. درد از این بابت که چرا این مسائل و مشکلات وجود دارند و درد از این بابت که چطور اهمیتی به این موارد داده نمی شود و چگونه من باید این موارد ساده ولی مهم را در اینجا ذکر کنم.

علیرغم میل درونی خویش، ناچارم گاهی به برخی از این موارد اشاره کنم.

موضوع بهداشت و نظافت عمومی در شهرستان ایذه، مسئله ای است که دستگاه های مختلف نسبت به آن مسئولیت دارند و به طور قطع وضعیت موجود نشانه ای از ضعف عملکرد این مجموعه می باشد. اما می خواهم آن بخشی از این وظیفه را که به عهده شهرداری ایذه می باشد و نسبت به آن کم محلی می شود پر رنگ کنم. سال هاست که پاک سازی و جاروب سطح خیابان های شهر به دست فراموشی سپرده شده است. روزهای زیادی هستند که سطل های زباله در بسیاری از خیابان های شهر دیده نمی شوند. اگر کسی از سر لجاجت یا ناآگاهی نسبت به آلودگی محیط اقدام ورزد هیچ نهادی جلوی آن را نخواهد گرفت. هر گوشه شهر ما تبدیل به محل انباشت زباله ها شده است. من توان ادامه این مطلب را ندارم. فقط خطاب به همه کسانی که مسئول هستند و به خصوص مسئولین شهرداری ایذه، بیان می کنم که حتی در شرایطی که مشکلات زیادی مثل کمبود بودجه و امکانات وجود دارند باز هم این شرایط توجیه پذیر نیستند. همین حالا و در شهرهای هم تراز شهرستان ایذه، به هیچ وجه این مشکلات یا وجود ندارند یا بسیار کمتر هستند. پس انتظار عمومی بر این است که هر چه زودتر نسبت به این موارد عکس العمل مناسبی نشان داده شود.

/ 1 نظر / 22 بازدید
مرتضی

سلام امیرجان،امیدوارم روزی افراد بالیاقت چون حضرتعالی سکان این شهربحران زده رو دست بگیره تا تویه همه وبلاگهای مربوط به ایذه کاراهای انجام گرفته نوشته بشه نه...سال خوبی داشته باشی