باید بیشتر به دنبال رفع نقاط ضعف باشیم

قطعاً وقتی شما در یک سیستم درست و با مدیریت قوی کار می کنید برای افزایش بهره وری نیاز به ساعت ها تفکر و تلاش خواهید داشت تا بتوانید در جهت پیشرفت هر چه بیشتر امور، ایده ای تازه را بیان کنید. اما وقتی در یک سیستم با مدیریت ضعیف و ایرادهای فراوان کار می کنید، کافی است کمی تفکر کنید تا بتوانید راهکارهای متعددی برای بهبود اوضاع ارئه کنید.

اتفاقی که این روزها در مجلس ما در حال به وقوع پیوستن است در صورتی که به درستی به نتیجه برسد یکی از نقاط ضعف کشاورزی و تولید در ایران را از بین خوهد برد. کشاورزی ما نیاز به تغییر نگرش در عرصه مدیریتی دارد و این اصلی ترین مشکل در بخش کشاورزی است.  این که نمایندگان مجلس ما بر آن شدند تا تداخل کاری بین دو وزارتخانه را از بین ببرند در واقع بیشتر از همه به کشاورزی و کشاورزان ایران عزیز کمک خواهد کرد. سال هاست که این تداخل به انواع مختلف به کشاورزی ایران آسیب زده است. در واقع تولید در یک وزارت خانه صورت می گرفت اما تصمیمات مربوط به قیمت گذاری و نحوه ی مدیریت بازار و عرضه محصول در وزارت خانه ای دیگر گرفته می شد!!!! اتفاقی که امروز در حال وقوع است به تعبیر یکی از نمایندگان مجلس جراحی بزرگ در عرصه مدیریتی کشور است. به هر حال مواردی از این دست زیاد هستند که نیاز به اصلاح و تغییر رویه دارند و امیدواریم که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، کلید گمشده حل مشکلات کشور یعنی کشاورزی را بیشتر مد نظر قرار دهند و باعث توسعه پایدار کشور شوند.

کشاورزی ایران نیاز به توجه بیشتر و تغییر نگرش دارد؛ به امید روزهایی که کشاورزی در کشور فلاحت، ایران، به دست مدیران قوی سپرده شود.

 

/ 7 نظر / 21 بازدید
فروش ویژه سامانه پیام کوتاه با 40٪ تخفیف

فروش ویژه سامانه ارسال و دریافت SMS با 40% تخفیف به مدت محدود: نسخه تبلیغاتی: 15000 تومان نسخه شخصی: 33000 تومان نسخه شرکتی: 51000 تومان نسخه سازمانی: 63000 تومان همراه ساخت 10 کاربر امکانات: قابلیت ارسال و دریافت SMS خط اختصاصی 14 رقمی بانک شماره موبایل کل کشور پرداخت آنلاین و تحویل فوری و... پشتیبانی: 09128535302 02518910356 SMSalvand.com تبادل لینک رایگان: Links.smsalvand.com

پریسا

لطف کردی بهم سر زدی, ممنون. بازم بیا پیشم

دختر با وقار

سلام انصافا وبلاگ خوبی داری اینو جدی میگم دلم میخواد هر روز بهت سر بزنم به شرطی که هر روز پست جدید و جالب بدی برای اینکه آدرست داشته باشم بیا هم یه سری به سایت من بزن هم آدرس وبلاگتو تو سایت من ثبت کن منتظر

پریسا

هر چند باری که بهم سر بزنی منم هم میام سر میزنم. بدو بدو بدو که منتظرتم

پریسا

اینقدر ذوق کردم که اومدی بهم سرزدی که نگو. بدو بیا که مطلب جدید گذاشتم.منتظرتم

احمد

وبلاگ خوبی داری.ایشالا موفق باشی