چرا شهرستان ایذه همچنان با ابتدایی ترین مسائل دست به گریبان است؟

شهرداری شهرستان ایذه به دلیل ضعف شورای شهر ایذه در سال های اخیر، جهت انتخاب شهردار مناسب، و از طرف دیگر به دلیل نفوذ نیروهای ناکارآمد در بخش های مهم آن، هیچ گونه آینده روشنی را در پیش روی این شهرستان ترسیم نمی کند.

امروز مسائلی در این شهرستان دیده می شوند که همگی نشان از مدیریت ضعیف شهرداری ایذه دارند. جای بسی تاسف است که افرادی در پست های مختلف گمارده شده اند که هیچ گونه منفعتی را برای مردم این شهرستان ندارند.

سوال مهمی که ذهن ها را درگیر می کند این است که مردم این شهرستان تا چه زمانی باید چوب عملکرد ضعیف شهرداری شهرستان ایذه را در بخش های مختلف بخورند؟

قطعا انتخاب افراد مناسب در انتخابات شورای اسلامی سال آینده، می تواند تاثیر خوبی جهت بهبود اوضاع داشته باشد.

 

/ 3 نظر / 20 بازدید
ویدا

نگرانی شما قابل احترام است اما مسلما افراد مناسب برای در دست گرفتن پست های بنیادی و موفقیت در انتخابات شورا نیازمند حامیان و طرفدارن زیادی نیز می باشند. امید است امسال اوضاع بهبود پیدا کند!

علی خلیل نژاد

با سلام از شما دعوت می کنیم تا سایت مثل مدرسه رو ببینید. ما برای شما محیطی کاملا آموزشی و علمی را راه اندازی کرده ایم که پاسخگوی تمامی نیاز های شماست. تمامی افراد می توانند برای مطالب خود تالار اختصاصی داشته باشند و مطال ود را به اسانی نشر کنند. همچنین از افرادی که تمایل به همکاری در هر یک از بخش های سایت را دارند دعوت به همکاری می کنیم... برای عضویت در خبرنامه پیامکی ما عدد 1 را به 30002592000009 ارسال نمایید. منتظر حضور گرمتان هستیم. در صورت هر گونه سوال یا پیشنهاد و انتقاد می توانید با شماره 09394762256 تماس حاصل نمایید.

بختیاری

ما هرچه بدبختی می کشیم از طایفه بزرگ اورک هست کلیه پست ها دست اورک هر چه دوزدی کلا" برادران اورک انجام می دهند